20620

Yakıt Deposu Güvenlik Ve Takip Sistemi

Neden YGS - Yakıt Deposu Güvenlik ve Takip Sistemi Kullanmalısınız ?
 
Akaryakıt maliyeti nakliye sektörünün en büyük gider kalemini oluşturmaktadır. Bu noktada akaryakıt suistimalleri ve depodan yetkisiz müdaheleler sonucu yakıt boşaltılmasının önüne geçmek için tasarlanan ürünlerimiz,  sektöre tamamıyla yenilikçi ve teknolojik bir açıdan çözümler sunmaktadır.
 

YGS Kaan Serisi ürünlerimiz yakıt deponuzun güvenliğini sağlayabileceğiniz Türkiye’nin ilk otomotiv teknoloji ürünüdür. Aracınıza kolayca monte edilir. Deponuzun kapağı izniniz olmadan açıldığında veya kapağa / depoya bir müdahale olduğunda alarm sistemi devreye girer ve Mobitakip Araç Takip Sistemi ekranı üzerinden bildirimde bulunur. Ayrıca bu bildirimi
e-mail ve SMS aracılığıyla da size ulaştırarak, takip ve gözetimi mobil olarak da gerçekleştirmenizi sağlar. Aşağıda ihtiyaçlarınıza yönelik geliştirilmiş olan 4 farklı modeli içeren çözümlerimizle, kamyon, TIR, otobüs, iş makineleri, jeneratör, traktör, gemi ve teknelerin yakıt depolarının güvenliğini sağlar.


- Montajı esnasında delme, kesme, kaynak yapma gibi operasyonlar gerektirmeyen güvenlik ürünümüz, saniyeler içinde kullanıma hazır hale gelen patentli montaj özelliğine sahiptir.
YGS ürünlerinin güvenlik gereği de-montajı yoktur, ürünümüz yakıt deponuzun boğaz kısmına montajdan sonra artık sökülememektedir.
- YGS ürünleri Mobitakip Araç Takip Sistemi ile birlikte kullanılabilen son derece profesyonel yakıt güvenliği ve filo takip sistemidir.
Filo sahipleri için özel tasarlanmış  CANBus ara yüzü ve raporlamaları ile web arayüzümüz üzerinden 7/24 hizmet vermekteyiz.


Araç Takip cihazımız ile araç diagnostik hatlarından gelen bilgileri derleyerek sunucular aracılığı ile filo yöneticilerine an ve an aracın Kilometre bilgisi , Yakıt Seviye Bilgisi , Toplam Tüketilen Yakıt Bilgisi , Araç Aks Ağırlığı , Servis Zamanı , Devir , Motor Saati , Motor Isısı hatta sürücünün ne kadar gaz pedalına bastığına kadar bir çok bilgiyi ulaştırabiliyoruz. Bu bilgiler filoların en büyük gideri olan yakıt tüketiminde % 20 ye varan tasarruf sağlamakla beraber , araç kullanım istatistiği , sürücü performans hesaplama , yakıt hırsızlığı ve planlama konularında kesin bilgilerin derlenmesini sağlıyor.

Aynı zamanda elde edilen istatistik bilgiler maliyet hesaplama bütçeleme gibi finansal boyutta filo sahiplerine üstün ayrıcalıklar sağlıyor.

 

Mobitakip Filo yönetim sistemi gün ve gün güncellenen içeriği ile her geçen gün daha fazla bilgi içermekte ve filo sahiplerinin maliyetlerini düşürmektedir. Hızlı geri dönen yatırım maliyeti sayesinde filo yönetiminde ek maliyet getirmemektedir. Türkiye de kullanılan bir çok ağır ticari araç sınıfındaki araca entegre edilebilen Mobitakip CANBus modülü,  Türkiye’de üretilmektedir.


 

 
1-) YGS Kaan Lite Yakıt Güvenlik Sistemi

Elektronik bir donanıma sahip olmayan baz modeldir. Kendinden kapaklı ve özel boğaz yapısı, şifreli kilit sistemi, ısı ve darbe dayanımı, kendinizin dahi saniyeler içinde kolayca montajını yapabileceğiniz bir ürünümüz olarak, gerek depo kapağınızın kaybolmasına, gerekse aracınızdan yakıt çalınmasına karşı bir önlemdir.


2-) YGS Kaan Pro Yakıt Güvenlik Sistemi

YGS Kaan Lite’ın tüm özelliklerine sahiptir. Bunun yanında; yakıt deposu kapağı açıldığında, kapağa yada tanka bir müdahale olduğunda durumu kablosuz olarak araç içerisindeki alıcısına ileten modeldir. Dahili G-Sensörü ile kapağa yada yakıt tankına olan müdahaleyi algılar, sahip olduğu röle çıkışı ile olası alarm durumunda araç kornası veya aydınlatma sistemini aktifleştirebilir. Aracınızdaki mevcut araç takip sisteminiz ile entegre çalışarak bilgisayarınız üzerinden kapağın durumunu anlık olarak gözlem ve kayıt altına almanızı sağlar.3-) YGS Kaan Elite Can Yakıt Güvenlik Sistemi

YGS Kaan Elite Wi’nin tüm özelliklerine sahiptir. Bunun yanında ; CAN Bus özelliği sayesinde deponuzdaki yakıt miktarı ve seviye değişimi,  günlük ve toplam ortalama yakıt tüketimi,  motor sıcaklığı, takoğraf verileri, araç hızı, motor devri, aks ağırlığı, gaz pedalı pozisyonu gibi bilgileri online olarak izler ve rapor edebilirsiniz. Bu ürünümüz Türkiye’de ilk olarak sunulan profesyonel ve CAN Bus destekli yakıt deposu güvenliği ve araç takip sistemidir.