20620

Hakkımızda


Saygıdeğer ziyaretçimiz,


Firmamız GPS tabanlı profesyonel seviye araç takip sistemleri ve yakıt depolarının güvenliği üzerine danışmanlık satış ve uygulama hizmeti vermek üzere 2013 yılında ticari faaliyetine başlamıştır.;

Öncesinde, 2002 yılından günümüze ağır ticari araçlar sektöründe profesyonel marka ve şirket oluşumlarında edinmiş olduğumuz bilgi ve birikimleri kendimize referans edinerek , sektörde daima verimlilik ve katma değer sağlayacak ürün ve hizmetler üzerine yoğunlaşmak ve farkındalık yaratmak için yola çıkmış bulunuyoruz. Pazara yeni bir soluk getirmek amacıyla daima inovatif, fiyat fayda unsuru yüksek, teknolojiye paralel gelişmeler içerisinde verimli ve tercih edilebilir ürünleri son kullanıcılara sunmak için çalışıyoruz.


Ürün ve hizmetlerimiz arasında ;


A-) GPS Tabanlı Yeni Nesil Profesyonel Araç Takip Sistemleri

Özellikle ağır ticari araç grubu başta olmak üzere, otomobil, hafif ticari araçlar, motosikletler, iş makineleri, tekne ve yatlar, jeneratör, kompresör ve diğer tüm mobil veya sabit motorlu makine ve ekipmanların 7/24 canlı takibine yönelik sistemlerin satış ve kurulum hizmetini veriyoruz. Araç takip sistemimizde ağır ticari araçların CANBus protokolü üzerinden diyagnostik verilerini okuyarak filo sahibi şirketlere uzaktan yakıt deposu doluluk oranı, km litre cinsinden hassas yakıt tüketimi, hız devir analizi, araç kilometre verileri üzerine anlık ve geçmişe yönelik raporlama yapmalarını sağlıyoruz. Hizmet ve ürün detaylarına www.mobitakip.com web sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.


B-) Ağır Ticari Araçlar Yakıt Depoları İçin Hırsızlık Önleyici Güvenlik Çözümleri

Bir diğer çözümümüz olan, Kamyonlar, TIR çekici grubu araçlar, iş makineleri, otobüsler, tarım araçları, jeneratörler vb akaryakıt deposu kapasitesi fazla ve konumu gereği dışarıdan erişime açık olan ekipmanlarda yakıt deposu dolum boğazı veya yakıt şamandırası ile depo alt tahliye tapasından yapılabilecek yakıt hırsızlıkları ve suistimallerine karşı mekanik ve elektronik olmak üzere çeşitli alternatiflerde otomotiv sektörünün kabul gördüğü hammaddeler ve teknolojilerle imal edilmiş antisifon güvenlik aparatları ve sistemlerinin satış ve uygulamasını yapmaktayız.

Kablosuz Wifi sensör barındıran , sesli alarm desteği bulunan, mobitakip araç takip sistemimiz ile tam uyumlu olarak haberleşen yeni nesil elektronik yakıt deposu güvenlik sistemimiz de pazarda hali hazırda bu özellikleri ile tek ve rakipsizdir. Bu ürünümüzde amaçlanan, kablosuz sensör yapısı ile yakıt deposunun kapağının açık / kapalı pozisyonunu 7/24 online olarak araç operatörü veya filo takip yetkilisine bildirmektir.

Bu koruyucu aparat, aynı zamanda istenirse araca ilave edeceğimiz yüksek sesli siren, korna vb ekipmanları da tetikleyen alt yapıya sahiptir. Mevcut çözümlerimiz ile filo akaryakıt maliyetleriniz ve araçlarınız daima gözetim altında olmaktadır. Müşterilerimize profesyonel araç takip sistemimiz mobitakip.com ile birlikte filolarında 100% kontrol ve gözetim hakkı sunmayı hedeflemekteyiz.

Kalite, zamanındalık, karşılıklı güven ve iş ortaklarımızın memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden, rekabetçi fiyatlarla hizmet vererek, mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor, siz değerli müşterilerimiz ve ülkemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Okan VİLA